Часті запитання та відповіді

Заявки на сайті приймаються цілодобово. Обробка заявок виконується в робочий час з 09:00 до 21:00 за Київським часом. Середня швидкість обробки заявки: 10 – 20 хвилин. Максимальний час виконання заявки 24 години.
У вихідні та святкові дні, графік обробки заявок вільний. Можуть бути затримки до 2-3 годин.
Зазвичай, в робочий час сервісу, заявка обробляється протягом 10-20 хвилин.
Дуже важливо скидати підтвердження оплати через форму , це прискорить час обробки заявки. Підтвердженням оплати може бути квитанція банку чи скріншот платежу зі статусом ПРОВЕДЕНО .
Фото зі статусом «В обробці» нам ні про що не говорить!
Платіж надходить на наш рахунок підприємства і зазвичай зараховується протягом 30-60 хвилин.

Реєстрація на сайті обов’язкове. Маючи власний аккаунт у Вас є можливість відстежувати свої заявки і бачити статус їх обробки. Крім того, Вам буде доступний гаманець для відстеження балансу по повернень від постачальників.

Ідентифікатор Alipay – це логін, який Ви вводили при реєстрації в системі Alipay. Їх існує всього два види. Це може бути Ваш номер мобільного телефону в форматі 380- … .. або Ваш e-mail. І той, і той варіант підходить для реєстрації в системі Alipay.

Верифікація аккаунта Alipay – це якась ідентифікація користувача в системі, яка підтверджується документально і робиться тільки на громадянина Китаю.
Ім’я клієнта Alipay вказується те, на кого була проведена верифікація аккаунта Alipay.
Верифікованим користувачам надається можливість самостійно оплачувати в системі Alipay.
УВАГА!
Просимо не плутати гаманець Alipay, який працює з платформою Аліекспресс. Наш сервіс працює тільки з системою Alipay, яка призначена для поповнення та оплати замовлень в Китаї, посилання .

Щоб дізнатися про верифікації Вашого аккаунта Alipay необхідно пройти по посиланню . Відкриється нова вкладка, в якій потрібно зайти в свій аккаунт зі своїм ім’ям і паролем. Потім Вам відкриється інформація про власника даного облікового запису і статус. Якщо Ваш аккаунт не верифицирован, то Alipay запропонує почати процес верифікації.

  • У серпні 2016 року уряд Китаю прийняв рішення про те, що кожен існуючий і новий користувач Alipay повинні пройти верифікацію для можливості використання системи Alipay і оплати через неї. З цієї причини поповнення балансу Alipay є тільки у верифікованих користувачів, акаунти не пройшли верифікації, поповнити не можна.
  • УВАГА: Якщо Ви не впевнені в тому, що Ваш аккаунт верифицирован, будь ласка спочатку перевірте його по з посиланням . Ми не несемо відповідальності та не повертаємо гроші, якщо перерахували гроші на НЕ верифікувати рахунку. Такі гроші «зависають» на Вашому рахунку.
Щоб ми могли перевести гроші за Ваше замовлення постачальнику, Вам необхідно для початку зв’язатися з Вашим постачальником, обговорити з ним всі деталі угоди і попросити у нього QR-код. Ви можете взяти як QR-код Alipay , так і QR-код Wechat. Ми маємо можливість здійснити обидві з таких оплат.

Wechat – це китайське додаток, яке схоже з відомим додатком Whatsapp. Щоб почати спілкування з людиною потрібно додати його номер телефону в список контактів і почати розмову. У додатку Wechat можна безпосередньо спілкуватися з китайськими постачальниками і обговорювати з ними всі деталі і оплату замовлень. У Wechat є гаманець, з якого можна оплатити постачальнику. Гаманець є тільки у верифікованих користувачів.

Гаманець Wechat можна поповнити тільки верифікувати користувачеві.

Догори